fbpx

Piesakies jaunajai nākotnes IT līderu bakalaura studiju programmai

Šodien, 20. maijā, sākas pieteikumu iesniegšana pamatstudijām jaunajā Baltijas IT līderu (BITL) bakalaura programmā “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas”, ko kopīgi izveidojušas Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Latvijas Universitāte (LU) un Ņujorkas štata Bufalo universitāte (University at Buffalo, State University of New York). Programmu koordinēs RTU Rīgas Biznesa skola.

Jaunā BITL bakalaura programma ir pirmā augsta līmeņa starpdisciplinārā IT programma Ziemeļeiropā angļu valodā, kas četru gadu laikā studentiem sniegs vispusīgas zināšanas IT jomā. Jauniešiem šī ir unikāla iespēja kļūt par augsti kvalificētiem un darba tirgū pieprasītiem IT profesionāļiem jau tuvākajā nākotnē, kas spēj ne tikai programmēt, bet arī vadīt uzņēmumus, redzēt lietu kopsakarību, pieņemt stratēģiskus lēmumus un būt līderi mūsdienu digitālajā pasaulē.

Programma ietver obligātos priekšmetus, kas nodrošinās datorzinātņu pamatzināšanas, kā arī plašu izvēles priekšmetu klāstu, kas saistīti gan ar datorzinātnēm, gan dabaszinātnēm, sociālajām zinātnēm, mākslu un arī humanitārajām zinātnēm. Sākot ar trešo studiju gadu, studentiem būs iespēja izvēlēties specializāciju. Datorzinību jomā varēs specializēties mākslīgā intelekta un datu attēlošanas, kā arī algoritmu un datordrošības jomā. Arī vadībzinībās tiks piedāvātas divas specializēšanās jomas – finanses un vispārējā vadība. Studenti varēs studēt visus četrus gadus Rīgā vai pēdējo gadu pavadīt ASV – mācīties Ņujorkas štata Bufalo universitātē (BU) un saņemt arī BU diplomu.

Absolvējot universitāti, studenti iegūs bakalaura grādu datorvadībā un datorzinātnē, saņemot gan LU, gan RTU diplomu.
Jaunieši ar izcilām sekmēm un/vai nepietiekamu materiālo nodrošinājumu var pieteikties stipendijām, kuras nodrošinās finanšu un IT nozares uzņēmumi.

Dokumentus studijām bakalaura programmā BITL iespējams iesniegt no 20. maija līdz 26. jūnijam RTU Rīgas Biznesa skolā (Skolas ielā 11) vai atsūtīt elektroniski uz e-pastu admissions@rbs.lv. Nenokavē savu iespēju iegūt izglītību patiesi starptautiskā universitātē! Vairāk informācijas par uzņemšanas nosacījumiem un kritērijiem šeit.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm.