fbpx

Atvērto durvju diena

Atvērto durvju diena

  • Date & Time:
    • February 8, 2020
    • 11:00 to 14:00
  • Venue:

    Skolas iela 11, Riga, LV-1010

  • Contact details:

RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) ielūdz jūsu skolas jauniešus uz bakalaura programmu biznesa vadībā un IT līderībā IT līderībā Atvērto durvju dienu Skolas ielā 11, Rīgā. Šī ir brīnišķīga iespēja satikt mūsu studentus un pasniedzējus, kā arī uzdot jautājumus. Apmeklējot pasākumu, jaunieši uzzinās visu, kas ir nepieciešams, lai sāktu studēt mūsu bakalaura programmā jau 2020. gada septembrī!

RBS ir starptautiski akreditēta biznesa augstskola, kurā jaunieši var apgūt bakalaura programmu biznesa vadībā vai IT līderībā. Var izvēlēties – studēt Latvijā vai iegūt dubulto diplomu sadarbībā ar universitātēm ASV un Norvēģijā.

Mūsu mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus biznesa un datorzinātņu jomas līderus, kuri, veiksmīgi pielietojot savas zināšanas, spēs sniegt būtisku pievienoto vērtību ikvienai organizācijai. Izvēlieties mūsdienīgu programmu, kas sagatavo darba tirgū pieprasītus, konkurētspējīgus un kompetentus jaunos profesionāļus!

hero_bg


Piekrītu, ka šī tīmekļa vietne apstrādā un glabā manus personas datus.

Join event

2020-2-8 11:00 2020-2-8 14:00 Europe/Helsinki Atvērto durvju diena RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) ielūdz jūsu skolas jauniešus uz bakalaura programmu biznesa vadībā un IT līderībā IT līderībā Atvērto durvju dienu Skolas ielā 11, Rīgā. Šī ir brīnišķīga iespēja satikt mūsu studentus un pasniedzējus, kā arī uzdot jautājumus. Apmeklējot pasākumu, jaunieši uzzinās visu, kas ir nepieciešams, lai sāktu studēt mūsu bakalaura programmā jau 2020. […] Skolas iela 11, Riga, LV-1010
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm.