fbpx

Sagatavošana iestājpārbaudījumam “Silīcija ielejas izaicinājums”

Sagatavošana iestājpārbaudījumam “Silīcija ielejas izaicinājums”

  • Date & Time:
    • March 21, 2020
    • 11:00 to 14:00
  • Venue:

    Skolas iela 11, Riga, LV-1010

  • Contact details:

RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) ielūdz jūsu skolas jauniešus uz bakalaura programmu biznesa vadībā un IT līderībā sagatavošanas sesiju iestājpārbaudījumam “Silīcija ielejas izaicinājums” Skolas ielā 11, Rīgā. Šī ir brīnišķīga iespēja satikt mūsu studentus un pasniedzējus, kā arī uzdot jautājumus.

RBS ir starptautiski akreditēta biznesa augstskola, kurā jaunieši var apgūt bakalaura programmu biznesa vadībā vai IT līderībā. Var izvēlēties – studēt Latvijā vai iegūt dubulto diplomu sadarbībā ar universitātēm ASV un Norvēģijā.

Mūsu mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus biznesa un datorzinātņu jomas līderus, kuri, veiksmīgi pielietojot savas zināšanas, spēs sniegt būtisku pievienoto vērtību ikvienai organizācijai. Izvēlieties mūsdienīgu programmu, kas sagatavo darba tirgū pieprasītus, konkurētspējīgus un kompetentus jaunos profesionāļus!

hero_bg


[stmgdpr "Piekrītu, ka šī tīmekļa vietne apstrādā un glabā manus personas datus."]

Join event

2020-3-21 11:00 2020-3-21 14:00 Europe/Helsinki Sagatavošana iestājpārbaudījumam “Silīcija ielejas izaicinājums” RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) ielūdz jūsu skolas jauniešus uz bakalaura programmu biznesa vadībā un IT līderībā sagatavošanas sesiju iestājpārbaudījumam “Silīcija ielejas izaicinājums” Skolas ielā 11, Rīgā. Šī ir brīnišķīga iespēja satikt mūsu studentus un pasniedzējus, kā arī uzdot jautājumus. RBS ir starptautiski akreditēta biznesa augstskola, kurā jaunieši var apgūt bakalaura programmu biznesa vadībā vai […] Skolas iela 11, Riga, LV-1010
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×