fbpx

Par programmu

Esi gatavs kļūt par līderi IT jomā? Uzsāc studijas Baltijas IT līderu izcilības bakalaura studiju programmā “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” jau šogad!

Futuristic business

Latvijas vadošās universitātes – Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Universitāte – kopīgi īstenos starpdisciplināru datorzinātņu programmu  “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajām universitātēm – Bufalo Universitāti Ņujorkas štatā (BU). Programmas īstenošanu, tajā skaitā arī studentu uzņemšanu, koordinēs Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skola.

“Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” jeb Baltijas IT līderu programma sniegs tev iespēju iegūt starptautisku bakalaura līmeņa izglītību tepat Rīgā. Pēc absolvēšanas tu kļūsi par līderi ar kritiskas un analītiskas domāšanas iemaņām, attīstīsi tādas prasmes, kā pieņemt lēmumus, vadīt komandu, analizēt situācijas un risināt problēmas, īstenot radošus tehnoloģiju projektus un praktiskus ikdienas darbus.

Aizpildi datus un piesakies studijām jau tagad!


[stmgdpr "I agree with storage and handling of my data by this website."]


Programmas kopsavilkums:

STUDIJU ILGUMS UN APJOMS:
4 gadi pilna laika klātienes studijās, kas noris darbdienās, 160 kredītpunkti jeb 240 ECTS.

GRĀDS UN KVALIFIKĀCIJA:
Absolvējot šo programmu, tu iegūsi bakalaura grādu datorvadībā un datorzinātnē, saņemot dubulto diplomu – RTU un LU. Studentam ir iespēja pēdējo gadu pavadīt ASV, mācīties Bufalo Universitātē Ņujorkas štatā (BU) un saņemt arī BU diplomu.
Ja vidējā atzīme, beidzot universitāti, ir vairāk kā 6.0, tad tu saņem arī RTU Rīgas Biznesa skolas diplomu.

STUDIJU VALODA:
Angļu

KAM ŠĪ PROGRAMMA IR PIEMĒROTA?
Programma ir piemērota ikvienam jaunietim, kas atbilst uzņemšanas kritērijiem un vēlas savu nākotni saistīt gan ar biznesa vadību, gan ar IT. Tu būsi gatavs ne tikai izstrādāt jaunus risinājumus, bet arī kļūt par lielisku komandas līderi, vadīt nodaļas vai uzņēmumu, uzņemties atbildību, kā arī pieņemt lēmumus.

Bakalaura studiju programma “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” ir licencēta (beztermiņa).

Laptop and folders on a shelf in the office, pinboard on the background, business workspace and technology

Studiju programmas saturs:

Studiju programmā ir ietverti gan matemātikas, datorzinātņu un komunikācijas, gan arī finanšu, vadības un pat dabaszinātņu kursi, kā arī vispārizglītojošie kursi, piemēram, ievads psiholoģijā, starptautiskais bizness, starptautiskā komerclikumdošana, vispārējā māksla. Vispārizglītojošie kursi sniegs studējošajiem plašāku skatupunktu uz IT procesiem, kā arī attīstīs sociālās prasmes, kas ir nepieciešamas, lai spētu sekmīgi darboties un vadīt komandas, kā arī sadarboties ar citu jomu speciālistiem. Ir iespēja izvēlēties arī citus sociālo zinātņu kursus.

Studiju programmas pirmajos divos gados tu apgūsi vispusīgu teorētisko bāzi jeb pamatzināšanas. Sākot ar trešo studiju gadu, tev būs iespēja izvēlēties arī specializāciju.

Divas specializācijas:

  • Vispārējā vadība
  • Mākslīgais intelekts un datu attēlošana

Studiju maksa ES rezidentiem.:

Pirmais studiju gads – 4390,00 EUR
Otrais studiju gads – 4540,00 EUR
Trešais studiju gads – 4700,00 EUR
Ceturtais studiju gads – 4750,00 EUR

*Par studiju maksu Bufalo Universitātē, lūdzu, sazinieties ar mums: admissions@rbs.lv

Studiju maksa ES nerezidentiem:

Pirmais studiju gads – 6915,00 EUR
Otrais studiju gads – 6915,00 EUR
Trešais studiju gads – 6915,00 EUR
Ceturtais studiju gads – 7170,00 EUR

*Par studiju maksu Bufalo Universitātē, lūdzu, sazinieties ar mums: admissions@rbs.lv

Studiju programmas mērķis:

Arvien biežāk darba devēji uzsver, ka trūkst darbinieku, kam ir vispusīgas zināšanas un kompetences, kas spēj vadīt dažāda līmeņa uzņēmumus un komandas, aptverot vairākas nozares, nodrošinot ilgtspējīgu attīstību un izaugsmi.

Studiju programmas mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus datorzinātņu jomas līderus, kuri, izmantojot tehnoloģijas, spēs sniegt būtisku pievienoto vērtību ikvienai organizācijai.

Corporate business team and manager in a modern meeting room

Kopumā programma veicinās datorzinātņu, kā nākotnes profesijas, pievilcību, un augsta līmeņa datorzinātņu absolventu skaita efektīvu pieaugumu, kā arī sagatavos IT jomas absolventus, kurus ikdienā meklē darba devēji.

Šī programma ir izveidota tā, lai sniegtu tev gan pamatzināšanas datorzinātņu jomā un tevis izvēlētajā specializācijā, gan attīstītu praktiskās un sociālās iemaņas, piemēram, līderību, dizaina un biznesa domāšanu.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.